GROMADY ZUCHOWE

2 GZ „Beskidzkie Bieliki” MOK w Mesznej
drużynowa: dh. Izabela Biernat
izabela.biernat.zhp.net.pl

3 GZ „Wesoła Gromada” SP nr 1 w Kozach
drużynowa: pwd. Agata Obajtek

4 GZ „Dobre Duszki” SP nr 29 w Komorowicach
Drużynowa: dh. Aneta Wochnik

6 GZ „Mali Wędrowcy” SP w Kalnej
Drużynowa: dh. Magdalena Cembala

9 GZ „Lisia Gromada” Dom Kultury w Lipniku
Drużynowa: pwd. Julia Henich

15 BGZ „Tygryski” SP nr 1 w B-B
Drużynowa: dh. Małgorzata Popow
malgorzata.popow@zhp.net.pl

 16 GZ „Górskie Ogniki” SP nr 37 w B-B
Drużynowa: pwd. Justyna Krajewska HO
justyna.krajewska@zhp.net.pl

26 GZ „Rozśpiewane Nutki” SP nr 20 w B-B
Drużynowa: pwd. Julia Bieniawska
julia.bieniawska@zhp.net.pl

27 GZ „Wesołe Nutki” SP nr 20 w B-B
Drużynowa: dh. Barbara Westerska

38 MGBGZ „Zwierzaki” SP nr 3 w B-B
Drużynowa: pwd. Anna Cader
anna.cader@zhp.net.pl

58 GZ „Elfy” SP nr 33 w B-B
Drużynowa: pwd. Lena Sadowska
lena.sadowska@zhp.net.pl

DRUŻYNY HARCERSKIE

2 Drużyna Harcerska „Falco” MOK w Mesznej”
Drużynowa: pwd. Agnieszka Porębska

18 Drużyna Harcerska „Perun” SP nr 1 w B-B
Drużynowy: pwd. Grzegorz Juraszek

29 DH „Włóczykije” SP nr 3 w B-B
Drużynowa: dh. Aleksandra Kupczak
aleksandra.kupczak@zhp.net.pl

37 DH „Błękitna Drużyna” im. Obrońców Wieży Spadochronowej SP nr 1 w Kozach
Drużynowy: dh Maciej Pasierbski
maciej.pasierbski@zhp.net.pl

49 Drużyna Harcerska „Widmo” SP nr 29 w Komorowicach
Drużynowy: phm. Urszula Przewoźniak
urszula.przewozniak@zhp.net.pl

70 HDA „Wiolinki” SP nr 20 w B-B
Drużynowa: sam. Paulina Pękala
paulina.pekala@zhp.net.pl

78 GDH „Halny” im. hm. Józefy Kantor SP nr 2 w B-B
Drużynowa: dh. Zuzanna Kawalec
zuzanna.kawalec@zhp.net.pl

DRUŻYNY STARSZOHARCERSKIE

28 DSh „Płomienny Świt” SP nr 33 w B-B
Drużynowa pwd. Patrycja Szypuła
patrycja.szypuła@zhp.net.pl

73 KDSh „Carpe Diem” w Kozach
Drużynowy pwd. Rafał Samocki
rafal.samocki@zhp.net.pl

DRUŻYNY WĘDROWNICZE

12 DW „Mgła” w B-B
Drużynowa pwd. Anna Cader
anna.cader@zhp.net.pl

88 DW „Wierchy” w B-B
Drużynowy phm. Krzysztof Skruch
krzysztof.skruch@zhp.net.pl

DRUŻYNY WIELOPOZIOMOWE

11 GWDH „Impessa” w Jaworzu
Drużynowy pwd. Paweł Ficek
paweł.ficek@zhp.net.pl

17 WDH „Feniks” SP nr 37 w B-B
Drużynowa hm. Jolanta Okrent
jolanta.bogdanowicz@zhp.net.pl