Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/slaska1/strony_www/beskidzki/www/wordpress/wp-content/themes/fluida/includes/loop.php on line 270

Jak dołączyć do ZHP?

Chcesz aby Twoje dziecko wzięło udział w przygodzie życia? Spędzało aktywnie czas, poznawało nowych ludzi, jeździło na biwaki czy obozy, śpiewało przy ognisku? Nic prostszego! Harcerski system wychowawczy poprzez swoją pozytywność i dobrowolność wpływa na młodych ludzi i procentuje na całe dorosłe życie. Wielką siłą harcerstwa jest jego różnorodność. W harcerskiej zabawie nie zapominamy o patriotyzmie i szeroko rozumianych wartościach chrześcijańskich.

Jak zostać harcerzem? Nic prostszego!

Najczęściej gromady zuchowe i drużyny harcerskie czy starszoharcerskie  działają przy szkołach publicznych. Zobacz listę jednostek działających przy Hufcu Beskidzkim w Bielsku-Białej i okolicach, poszukaj najbliższej drużyny, dowiedz się w jakie dni i w jakich godzinach mają zbiórki i działaj!

Twoje dziecko przynależeć może do danej jednostki w zależności od jego wieku.

Informacje możesz również uzyskać w siedzibie Hufca Beskidzkiego ZHP w Bielsku-Białej, gdzie możesz się udać w celu zapisania dziecka do harcerstwa. Tam dowiesz się wszystkich ważnych spraw związanych z przynależnością do ZHP i z naszą działalnością.